IT pentru Dezvoltarea Competentelor Manageriale si Antreprenoriale • Prima pagina


Site-uri beneficiari


1 Acsente Claudia-Nicoleta S.C. Marul Dulce Srl nunti-acsenteclaudia.san.ro
2 Apreotesei Gheorghe S.C. Aprecom S.R.L. aprecom.san.ro
3 Beliga Adrian S.C. Adifurniture S.R.L. adifurniture.san.ro
4 Bodea Ioan S.C. Util Consult Srl util-consult.san.ro
5 Bojor Petrica - Ioan S.C. Romservice S.R.L. romservice.san.ro
6 Boriceanu Andrei S.C. Turbocar Serv Srl turbosuflante.san.ro
7 Breaz Genoveva S.C. Pasi De Dans Srl pasidedans.san.ro
8 Chirila Mihai S.C. Jeni Design Srl jeni-design.san.ro
9 Csere Mihaela P.F.A Csere Mihaela mihaelacsere.san.ro
10 Dan Daniel-Ion S.C. Domatic Impex Srl domaticimpex.san.ro
11 Dedu Cristian-Constantin Asoc. Oaze Naturale oaze-naturale.san.ro
12 Dutu Gheorghe S.C. Onco Card Invest Srl oncocardinvest.san.ro
13 Dutu Mihai-Vlad S.C. Mt Evolution Srl mtevolution.san.ro
14 Enache Felicia-Mariana Asoc. Step By Step stepbystep.san.ro
15 Fodor Mariana S.C. Fod&Cam Srl fodandcam.san.ro
16 Fruntes Cosmin S.C. Artes Consult Srl artes.san.ro
17 Galea Mariana-Victoria S.C. Dictamnus Tools Srl dictamnus.ro
18 Ghimbasan Florin S.C. Reggio Di Florio Srl reggio-di-florio.san.ro
19 Gruia Ciprian Pensiune Vistisoara pensiune-vistisoara.san.ro
20 Hategan Elena-Rodica S.C. Rohacont Srl rohacont.san.ro
21 Ionita Rodica S.C. Farmacia Astra S.R.L. farmaciaastra.san.ro
22 Iordan Adrian S.C. Damimax Rofit Srl chicstudio.san.ro
23 Istratescu Cristian S.C. Montantop S.R.L. montantop.san.ro
24 Kovacs Csaba S.C. Double K Style S.R.L. doblekstyle.san.ro
25 Lucaci Andrei P.F.A. Lucaci Andrei lucaciandrei.san.ro
26 Maciuca Rodica S.C. Modarom Societate Cooperativa Mestesugareasca modarom.san.ro
27 Marian Daniel S.C. Lafayete Investments S.R.L. lafayete.san.ro
28 Marian Petronius S.C. Alex & Dana Investments S.R.L. alexanddana.san.ro
29 Moldovan Ionel S.C. Moldogin Srl moldogin.san.ro
30 Mosora Cristian-Constantin S.C. Media Cult Srl media-cult.san.ro
31 Muntenus Ovidiu S.C. Ofensive Srl cort-festivitati.san.ro
32 Muscoiu Gheorghe S.C. Gevaltex S.R.L. gevaltex.san.ro
33 Neagoe Otilia-Maria S.C. Anareb Art Design Srl otilia-floral.san.ro
34 Necula Cristiana-Ligia S.C. Air Med S.R.L. airmed.san.ro
35 Oprea Carmen Andreea S.C. S&A Brothers Srl sandabrothers.san.ro
36 Opris Lucian S.C. Id Investment S.R.L. id-investment.san.ro
37 Pepine Ovidiu S.C. Elecont Automatic Srl elecont.san.ro
38 Pescaru Claudiu S.C. Cinetic Sincron Srl cinetic-sincron.san.ro
39 Pop Mihaela - Olivia P.F.A. Pop Mihaela Olivia romanianecunoscuta.san.ro
40 Popa Christian-Eduard P.F.A. Popa Christian Eduard traduceri-tehnice-germana.san.ro
41 Popa Octavian S.C. Bau Expert Srl jobsgazette.san.ro
42 Precup Radu-Daniel S.C. Protop Rc Srl cadastru.san.ro
43 Rus Ioan S.C. Natirus Grup Srl hanularcasului.san.ro
44 Sarlea Mircea S.C. Cobco S.A. cobco.san.ro
45 Savin Sebastian-Mircea Domeniul Artistic formatiaselectbrasov.san.ro
46 Scurtu Cristinel-Viorel S.C. Cnc Components Srl cnc-components.ro
47 Serban Ovidiu-Gheorghe S.C. Compus Impex Srl compus-impex.san.ro
48 Stefan Doru-Radu S.C. Cobco Construct Srl cobco-construct.san.ro
49 Stefanescu Daniela Fundatia Dumbrava Minunata; dumbrava-minunata.san.ro
50 Stoichit Ovidiu P.F.A. Stoichit Ovidiu ovideofoto.ro
51 Sumedrea Rares-Gabriel S.C. Stil Bia Srl chicshop.ro
52 Surducan Daniel-Florin S.C. Flower Distribution S.R.L. flower-distrib.san.ro
53 Suteu Sorin-Gheorghe I.I. Suteu Sorin Gheorghe suteusorin.san.ro
54 Tintoiu Ion S.C. Commetal S.R.L. commetal.san.ro
55 Tuns Florenta S.C. Gemirali Com Srl gemirali.san.ro
56 Ulmanu Vasile-Lucian S.C. Arka Rec Srl arka.san.ro

Conţinutul acestui site nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României



In atenția beneficiarilor:

Galerie foto